ПОШУК ПО САЙТУ
Космо

Органічна продукція: Organic Ocean Anti Aging

 

 

Органічна косметика Organic Ocean Anti-Aging придатна для щоденного догляду за шкірою та спрямована на подолання вікових змін шкіри. Морські рослини та водорості через схожість захисних клітинних мембран зі шкірою обличчя людини використовуються для захисту, живлення та лікування шкіри людського обличчя. Потужна антиоксидантна дія екстракту водорості Аларії нейтралізує негативну дію вільних радикалів, що дозволяє боротися з віковими змінами.

Екстракт водорості Пельвеції має зволожувальні, пом'якшувальні властивості, а також, що дуже важливо, стимулює кровообіг. Сквален - нейтралізує пігментні плями, лікує такі шкірні захворювання, як екзема, дерматит, висип тощо. Крім цього, косметика містить сік Барбадоського Алое Вера, що несе в собі потужну регенерувальну дію, стимулює утворення колагену, знімає запалення. Гіалуронова кислота також сприяє омолодженню шкіри. Завдяки синергетичному ефектові всіх активних компонентів шкіра стає зволоженою, пружною та еластичною, набуваючи здорового вигляду й стаючи по-справжньому сяючою.

ORGANIC OCEAN

Антивікова органічна косметика, сертифікована ECOCERT®
Це інноваційна лінія органічної продукції, що поєднує найсучасніші антивікові компоненти морських екстрактів.


Органічні морські БІОТЕХНОЛОГІЇ
Сьогодні все більше споживачів свідомо вибирають екологічно чисті продукти, які не містять синтетичних та хімічних інгредієнтів, і є безпечними як для самої людини, так і для навколишнього середовища. Одним з таких продуктів є органічна косметика Organic Ocean.

Косметика Organic Ocean збагачена органічними компонентами, що становлять до 90% її складу. Її дія заснована на потужному антивіковому впливові на шкіру обличчя людини речовин, що містяться у водоростях та морських рослинах, які ростуть в глибинах Атлантичного океану в екстремальних умовах: низькі температури, сильний тиск, різноманітні біотичні стреси. Щоб вижити, водорості та морські рослини виробили унікальні механізми захисту. Саме ці життєстійкі властивості й застосовуються у сучасних продуктах догляду за шкірою обличчя для боротьбі зі старінням.

Захисні клітинні мембрани морських рослин та водоростей схожі зі шкірою людини за своїми функціями. Ця властивість використовується для захисту, живлення та лікування шкіри людини.

Засіб для вмивання обличчя для всіх типів шкіри 150мл
Завдяки високій концентрації соку барбадоського алое засіб надає шкірі чистоти, свіжості та відчуття зволоженості. Збагачений неперевершеними за своєю дією екстрактом водорості перлового моху та комплексом «Нектапюр», які захищають шкіру від зовнішніх несприятливих факторів і відновлюють обмінні процеси шкіри. Олія насіння інка-інчі відновлює та нормалізує водно-ліпідний баланс шкіри й запобігає зневодненню. Шкіра набуває здорового та свіжого вигляду.

Лосьйон-тонік для обличчя для всіх типів шкіри 150мл
Лосьйон-тонік прибирає залишки очищувального засобу, відновлює нормальний рівень кислотності та освіжає, роблячи шкіру сяючою та здоровою. Морські водорості аларіх та пельвеція перешкоджають віковим змінам шкіри. Біокомплекс «Нектапюр» захищає шкіру від зовнішніх несприятливих факторів, екстракт гісопа має потужну антибактеріальну дію. Магія морських компонентів надає шкірі чистоти, свіжості та відчуття зволоженості.

Антивіковий денний крем для всіх типів шкіри обличчя 50мл
Крем омолоджує шкіру обличчя, зволожує, захищає від вільних радикалів та міського стресу. Рослинний сквален відновлює пружність та еластичність шкіри, нейтралізує пігментні плями. Крем збагачено екстрактами морських водоростей пельвеції, аларіху та катрана приморського, тому він ефективно вповільнює процеси старіння, стимулює мікроциркуляцію крові та вироблення колагену й повертає шкірі пружність і еластичність. Крем також зволожує шкіру завдяки вмісту гіалуронової кислоти. Органічні речовини - алое вера, олія ши, оливкова олія, олія жожоба, сквален - чудово захищають шкіру обличчя від шкідливих впливів навколишнього середовища, живлять та заспокоюють її.

Антивіковий нічний крем для всіх типів шкіри обличчя 50мл
Крем зменшує ознаки старіння, відновлює шкіру обличчя завдяки екстрактам морських водоростей - аларіха та катрана приморського, а також комплексу «Кохеліс біо». Забезпечує шкіру максимальним органічним живленням та енергією, оживлює й підвищує її пружність. Сприяє інтенсивному зволоженню шкіри завдяки високому вмістові гіалуронової кислоти. Органічні речовини - алое вера, олія ши, оливкова олія, олія жожоба, сквален - чудово захищають шкіру обличчя від шкідливих впливів навколишнього середовища, живлять і заспокоюють її.

Антивіковий крем для шкіри навколо очей для всіх типів шкіри 30мл
Крем відновлює водний баланс шкіри навколо очей та підтягує шкіру. Екстракти морської водорості аларіха й люцерни польової забезпечують унікальний ефект боротьби зі зморшками та стимулюють колагеновий синтез. Завдяки дії гіалуронової кислоти шкіра зволожується. Містить органічні речовини: алое вера, олія ши, оливкова олія, олія жожоба, які чудово захищають шкіру обличчя від шкідливих впливів навколишнього середовища, живлять і заспокоюють її.

Антивікова ліфтинг-сироватка для шкіри навколо очей для всіх типів шкіри 30мл
Ліфтинг-сироватка глибоко зволожує шкіру завдяки високій концентрації гіалуронової кислоти. Біокомплекс «Ізільянс» в її складі забезпечує миттєвий ефект розгладження, а також підтягує шкіру. Збагачена екстрактами люцерни польової та морських водоростей аларіха та катрана приморського, які забезпечують унікальний ефект боротьби зі зморшками: прискорюють обмінні процеси в шкірі, стимулюють вироблення колагену, нейтралізують дію вільних радикалів. Містить органічні речовини: алое вера, оливкову олію, олію жожоба, сквален. Вони чудово захищають шкіру обличчя від шкідливих впливів навколишнього середовища, живлять та заспокоюють її.

Антивікова сироватка для обличчя для всіх типів шкіри 30мл
Сироватка для обличчя бореться з віковими змінами, підвищує пружність шкіри та її еластичність. Високий вміст екстрактів морських водоростей аларіха, катрана приморського й пельвеції забезпечує боротьбу зі зморшками завдяки відновленню мікроциркуляції крові, стимуляції вироблення колагену, потужній протизапальній та антиоксидантній дії. Екстракт люцерни польової живить шкіру вітамінами й мікроелементами.

Антивікова відлущувальна пілінг-маска 100мл
М'яко освіжає шкіру обличчя, звільняючи її від відмерлих лусочок. Пілінг-ефект досягається завдяки екстракту кісточок абрикоса та особливим червоним морським водоростям, які, до того ж, стимулюють клітинне оновлення, мають виражену антиоксидантну дію, зволожують і розгладжують шкіру. Олія солодкого мигдалю, що міститься у масці у високій концентрації, пом'якшує та заспокоює шкіру, робить її гладенькою та еластичною. Містить органічні речовини: алое вера, олію ши, оливкову олію, олію жожоба, сквален. Вони чудово захищають шкіру обличчя від шкідливих впливів, поліпшують текстуру, живлять і заспокоюють, надають їй блиску і здорового вигляду.

Антивікова розслаблююча маска краси 100мл
Маска надає сяючого та свіжого вигляду шкірі обличчя та усуває ознаки стресу, втоми. Вона збагачена екстрактом водорості перлового моху, який глибоко живить шкіру обличчя, відновлює обмінні процеси, підвищує її еластичність. Глибоко зволожує шкіру завдяки високій концентрації гіалуронової кислоти. Бджолиний віск перешкоджає зневодненню, сприяє відновленню шкіри завдяки вмістові вітаміну А, живить і пом'якшує її. Комбінація компонентів з оливкової олії, олії жожоба, олії інка-інчі також підживлює шкіру. Органічна олія ши та екстракт алое вера заспокоюють її, надають блиску та здорового вигляду.

Збагачений крем для рук 100мл
Крем надає шкірі відчуття м'якості та ніжності, ефективно зволожує суху шкіру. Збагачений олією насіння інка-інчі та бджолиним воском, що сприяє живленню, пом'якшенню і відновленню шкіри. Біокомплекс «Нектапюр» захищає шкіру від несприятливих зовнішніх чинників. Органічні інгредієнти - оливкова олія, олія жожоба, олія ши - прекрасно відновлюють шкіру рук, живлять і заспокоюють її. Вітамін Е захищає, стимулює ріст і відновлення клітин.

Захисний крем для ніг 100мл
Крем дарує шкірі ніг відчуття м'якості, живлення та зволоження; шкіра стає здоровою, свіжою і ніжною на дотик. Олія насіння інка-інчі має живильні, пом'якшувальні та протизапальні властивості. Гіалуронова кислота забезпечує інтенсивне глибоке зволоження. Бджолиний віск сприяє загоєнню ушкоджень шкіри, покращує її стан. Екстракт царського кореня має антисептичні властивості, прискорює загоєння ранок і тріщин, відновлює структуру шкіри.

ЩО ОЗНАЧАЄ «ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА»?

Органічна косметика містить рослинні інгредієнти, вирощені без застосування хімічних добрив, ГМО та наноматеріалів.
Завдяки рослинному складу, косметика дуже м'яко стимулює процеси відновлення клітин та забезпечує омолодження, зумовлює гармонізацію обмінних процесів і не викликає звикання. Досягнутий результат застосування косметики стійкий і видимий протягом тривалого часу. Ймовірність побічних дій та алергій вкрай низька.

Що таке ECOCERT ®?

ECOCERT ® - всесвітньо відома організація, що сертифікує органічну продукцію. Дотримуючись суворих вимог, вона контролює весь виробничий ланцюг: створення формул, виробництво, розлив та упакування тощо.

Сертифікати ECOCERT ® видаються тільки після ретельної та тривалої процедури перевірки, що вимагає від компанії - виробника якнайсерйознішого та шанобливого ставлення як до споживачів продукції, так і до навколишнього середовища загалом.

Стандарт ECOCERT ® передбачає:

• Мінімум 95% природних і рослинних інгредієнтів, з яких
• Мінімум 10% органічні інгредієнти
• Максимум 5% допустимі синтетичні інгредієнти

До складу органічної косметики не входять:

• SLS, мінеральні олії, силікон
• Емульгатори, у т.ч. ПЕГ
• Карбомери
• Парабени
• Синтетичні запашники та барвники
• Жирні спирти або кислоти
• Гліколь
• Ізопропіл міристат