ПОШУК ПО САЙТУ
Космо

Ексклюзивна продукція: косметика Danielle Laroche Dermo Cosmetics

Danielle Laroche Dermo Cosmetics містить новий косметичний активний інгредієнт PhytoCellTec ™, який називають "еліксиром молодості". Його створено на основі стовбурових клітин яблука дуже рідкісного швейцарського сорту Uttwiller Spatlauber. Даний інгредієнт містить багато важливих жирних кислот, вітамінів, мінералів, природних антиоксидантів. Він зупиняє процеси старіння шкіри, захищає, стимулює, відновлює клітини епідермісу, бореться зі зморшками, сухістю, запаленнями, зберігає юний вигляд, підвищує еластичність шкіри. Крім того, важливий вплив має і такий компонент, як MATRIXYL ® 3000, створений на основі пептидів і спрямований на боротьбу зі старінням.

Додатково лінія містить у собі: комплекс "Реноваж", комплекс "Ідеаліфт", олію жожоба, оливи, ши та мигдалю, шавлії, сквален, гіалуронову кислоту. Ці компоненти сприяють значному зменшенню зморшок, додають шкірі сяйва, добре зволожують, відновлюють пружність та еластичність шкіри. Продукти серії НЕ МІСТЯТЬ: парабенів, пропіленгліколя, мінеральних олій, вазеліну тощо.

DANIELLE LAROCHE DERMO COSMETICS - Омолоджувальна косметика

Швейцарська висока технологія стовбурових клітин рослин PhytoCellTec ™

Вчені довели, що рослинні стовбурові клітини є активними біостимуляторами клітин людини. Такий ефект пов'язаний з наявністю в рослинних стовбурових клітинах факторів зростання, що регулюють розподіл, ріст і обмін речовин в клітинах шкіри людини. Фактори зростання, що містяться в стовбурових клітинах, сприяють збільшенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Гарантується довговічність клітин шкіри, в результаті чого зникають усі ознаки старіння, шкіра набуває здорового та свіжого вигляду.

Що таке стовбурові клітини?
Стовбурові клітини - це найбільш важливі клітини в процесі оновлення та відновлення шкіри. Вони відрізняються від звичайних тим, що мають здатність розвиватися у визначений тип клітин, і можуть відновлювати та замінювати пошкоджені клітини шляхом поділу.
Коли клітини вмирають і їх стає дедалі більше, це відбивається на здоров'ї та зовнішньому вигляді шкіри не найкращим чином. Тому необхідно якомога довше підтримувати їхню життєздатність і спроможність до поділу.

Рослинні стовбурові клітини
Кожна стовбурова клітина містить т. зв. фактор зростання, завданням якого є збереження життєздатності стовбурової клітини. Було виявлено, що стовбурові клітини рослин також містять фактори зростання, аналогічно до дорослих стовбурових клітин людини, що регулюють розподіл, ріст і обмін речовин у клітинах.
Рослинні фактори зростання активізують поділ клітин базального шару епідермісу, що сприяє активнішому оновленню епідермісу, стимулюють синтез фібробластами  основних структурних білків дерми - колагену, еластину, що забезпечують пружність шкіри; стимулюють синтез глікозаміногліканів, що становлять основу гелеподібної міжклітинної речовини і мають здатність зв'язувати та утримувати воду. Таким чином, препарати рослинних стовбурових клітин оберігають дерму шкіри від витончування, зневоднення та утворення зморшок.

Що таке PhytoCELLTec™?
Найбільша сенсація у світі рослинних стовбурових клітин зветься PhytoCellTec Malus Domestica. Цей інгредієнт було виявлено у рідкісному сорті швейцарського яблука. Саме ця речовина дозволяє  яблуку не в'янути довший час. PhytoCellTec Malus Domestica – високоефективний препарат зі стовбурових клітин яблука, розроблений швейцарськими вченими. Це відкриття називають «еліксиром молодості».
Сорт яблук UTTWILLER SPATLAUBER привернув увагу вчених, коли було виявлено, що яблука залишаються свіжими на кілька місяців довше, ніж яблука інших сортів, вони не опадають з дерев і не в'януть, навіть якщо самі дерева вже мертві. Яблука цього сорту занадто кислі для вживання в їжу, однак мають неймовірно стійку систему відтворення на клітинному рівні, що й зумовлює надзвичайну життєздатність цього сорту.
Швейцарська компанія Mibelle Biochemistry, яка відкрила і розробила цей компонент, отримала перший приз за нововведення на щорічній виставці косметичної сировини в Амстердамі (квітень 2008 року).

Ефект PhytoCellTec Malus Domestica
Засіб PhytoCellTec Malus Domestica містить багато важливих жирних кислот, вітамінів, мінералів, природних антиоксидантів і екстракт стовбурових клітин яблука.
ЗАХИЩАЄ, стимулює, відновлює стовбурові клітини нашої шкіри
ЗУПИНЯЄ процеси старіння шкіри
БОРЕТЬСЯ зі зморшками, сухістю, запаленнями
ЗБЕРІГАЄ юний вигляд шкіри, підвищує її еластичність
Фахівці ізраїльської компанії В4U на базі інгредієнта PhytoCellTec Malus Domestica розробили та випустили лінійку омолоджувальної косметики DANIELLE LAROCHE DERMO COSMETICS та SAITO DERMO COSMETICS. Це сучасний підхід у справі боротьби зі старінням.

Продукти лінії DANIELLE LAROCHE DERMO COSMETICS додатково містять комплекс одних з найкращих активних противікових компонентів:
MATRIXYL™ 3000 - для суттєвого зменшення кількості зморшок
PENTAVITIN™ - для ефективного зволоження
CHRONODYN™ - забезпечує енергію для клітин
EASYLIANCE™ - для підтяжки шкіри та її зміцнення
RENOVAGE™ - для підвищення пружності й тонусу шкіри
BAMBOOSILK & RICESILK - робить шкіру гладенькою

Продукти серії DERMO COSMETICS створені на основі винятково натуральних інгредієнтів та НЕ МІСТЯТЬ: парабенів, пропіленгліколю, мінеральних олій, вазеліну, лаурил- та лауратсульфатів тощо.

Глибоко очищувальний гель для обличчя 250мл
Гель дбайливо очищає шкіру, вирівнює природний баланс, контролює виділення шкірного жиру та захищає від втрати вологи. Формулу гелю розроблено за інноваційною технологією PhytoCellTec™, що сприяє збільшенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Гель містить екстракт гамамеліса та сік барбадоського алое, які освіжають і знімають подразнення шкіри. За умови щоденного використання очищувального гелю вранці та ввечері, шкіра набуває гарного, доглянутого вигляду.

Денний крем проти зморшок 50мл
Крем розроблено з метою зменшення зморшок, посилення пружності шкіри обличчя та усунення слідів зів'янення. Справляє потужний омолоджувальний ефект завдяки унікальному активному інгредієнтові PhytoCellTec™, який сприяє збільшенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Крем містить Matrixyl™ 3000 із сильною дією проти зморшок, який зміцнює шкіру і стимулює синтез колагену. Renovage™, який підвищує пружність і еластичність шкіри, скорочує кількість та глибину зморшок, зменшує пігментні плями, відновлює обмінні процеси та захисні функції шкіри. Результат - молодий вигляд захищеної, м'якої та здорової шкіри.

Денний балансуючий крем для нормальної, жирної шкіри 50мл
Крем розроблено для відновлення балансу шкіри та боротьби зі зморшками, зміцнення шкіри й усунення ознак старіння. Цей сучасний крем містить комплекс PhytoCellTec™ - унікальний активний інгредієнт, який сприяє збільшенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. До складу крему входить Matrixyl™ 3000, що має сильний ефект протидії зморшкам, і Renovage™, який підвищує пружність та еластичність шкіри, скорочує кількість і глибину зморшок, зменшує пігментні плями, відновлює обмінні процеси та захисні функції шкіри. Так само крем містить Bamboosilk & Ricesilk - унікальну комбінацію, яка чудово поглинає надлишок жиру та забезпечує шкірі тривале відчуття шовковистості, гладкості й м'якості.

Енергетичний нічний крем 50мл
Активне відновлення та зміцнення шкіри відбувається вночі. Цей нічний крем для обличчя спрямований на стимуляцію даних процесів завдяки вмісту сильнодіючих активних інгредієнтів. Унікальність цього крему полягає в тому, що в його складі містяться активні інгредієнти, створені за інноваційною технологією PhytoCellTec™ - рослинні стовбурові клітини, що сприяють підвищенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. До складу крему входить Matrixyl™ 3000, який має потужний ефект протидії зморшкам і Chronodyn™, що стимулює обмін речовин під час сну, підтримує природні процеси відновлення, усуває втому.

Зміцнювальна сироватка для обличчя 50мл
Сироватка має максимальний ефект проти старіння. До її складу входять активні інгредієнти антивікової дії. Сироватку створено за інноваційною технологією рослинних стовбурових клітин PhytoCellTec™, що сприяє збільшенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Matrixyl™ 3000 - сильнодіючий активний інгредієнт з надзвичайними властивостями зменшення глибини зморшок і Chronodyn™, який підвищує енергетичний потенціал клітин, зміцнює шкіру та зменшує ознаки втоми. Renovage™ підвищує пружність і еластичність шкіри, скорочує кількість і глибину зморшок, зменшує пігментні плями, відновлює обмінні процеси та захисні функції шкіри.

Зміцнювальний крем для шкіри навколо очей 30мл
Крем для шкіри навколо очей спрямований на зменшення зморшок і усунення слідів зів'янення. Містить рослинний комплекс, створений за інноваційною технологією PhytoCellTec™, що сприяє підвищенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Формула крему містить додаткові активні інгредієнти: Chronodyn™, який підвищує енергетичний потенціал клітин, зміцнює шкіру і зменшує ознаки втоми, і Matrixyl™ 3000 - сильнодіючий активний інгредієнт з надзвичайними властивостями щодо зменшення глибини зморшок.

Маска для шкіри навколо очей 50мл
Маску розроблено за інноваційною технологією PhytoCellTec ™, що сприяє рідвищенню еластичності шкіри, зникненню дрібних і зменшенню великих зморшок. Маска містить активний інгредієнт широкої дії Renovage™, який бореться проти всіх ознак старіння, і Matrixyl™ 3000 з сильним ефектом проти мімічних зморшок. Містить рослинний комплекс з екстрактів гамамеліса та бамбука, які зменшують темні кола і набряклість навколо очей. Також маска може бути використана як крем навколо очей.

Ліфтинг-сироватка для шкіри навколо очей 30мл
Сироватку розроблено спеціально для миттєвого та тривалого ефекту ліфтингу. Створена за сучасною технологією PhytoCellTec™, вона інтенсивно бореться з віковими змінами. Формула сироватки збагачена комплексом Easyliance ™ - активним компонентом, який має миттєвий і неперевершено тривалий ефект підтягнення. Сироватка також містить Matrixyl™ 3000, що має сильний ефект протидії зморшкам, і Idealift™ - інноваційний активний інгредієнт, який перешкоджає обвисанню шкіри, стимулює синтез еластину, відновлює пружність та еластичність шкіри.