ПОШУК ПО САЙТУ
Космо

Акції та конкурси в магазинах "КОСМО":

Побутові товари ТМ Ariel, Fairy та Lenor на 30% дешевше!
09.09.2013 – 06.10.2013 / Вся Україна
Категорія: Знижки

promo_procter

Також Ви маєте шанс стати щасливим власником пральної машини,

відповідно до умов акції "Відпочивай, поки працюють професіонали!",

що наведені нижче.

==

Офіційні Правила та Умови Рекламної Акції «Відпочивай, поки працюють професіонали!»

(надалі – «Правила» та «Акція»)

1. Організатор/Виконавець/Технічний партнер Акції, територія і строк (термін) проведення Акції

1.1. Організатором Акції “Відпочивай, поки працюють професіонали” (далі „Акція”) є ТОВ «Розумні комунікації» (надалі - Організатор).

Поштова адреса: Україна, 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 14, тел. 253-08-91.

1.2. Виконавцем Акції в частині здійснення закупки та вручення Заохочень Акції є ТОВ «Медіа Поверхня» (надалі – Виконавець).

Поштова адреса: 02094, м. Київ, вул. Віскозна, буд.17.

1.3. Технічну підтримку  Акції здійснює  ТОВ «Старт-98» (надалі – «Технічний партнер Акції»). Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3, корп. 37.

Телефон технічної служби підтримки: 044 492 27 37. Дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів оплачуються згідно тарифів ПАТ «Укртелеком». Дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів відповідного оператора.

1.4. Акція проводиться в мережі магазинів КОСМО по всій території України. Інформація щодо адрес магазинів мережі «КОСМО» на сайті www.kosmo.ua. Всього – 88 магазинів (надалі також – «Місце проведення Акції»).

1.5. Акція проводиться з 09 вересня 2013 року до 06 жовтня 2013 року включно (надалі – „Строк проведення Акції” або „Тривалість Акції”)

1.6. До участі в Акції приймаються SMS-повідомлення, що відправлені (згідно п. 3.3. Правил) протягом Строку проведення Акції не пізніше 23 години 59 хвилини 06 жовтня 2013 року включно. Організатор Акції не несе відповідальності за несвоєчасне надходження або ненадходження SMS-повідомлень учасників Акції, що трапилось не з вини Організатора.

2. Терміни

2.1. В даних Правилах терміни використовуються у наступних значеннях:

Учасник Акції – фізична особа, яка відповідає вимогам п.3.1 цих Правил, виконала всі вимоги даних Правил Акції, та ідентифікується за номером мобільного телефону.

SMS - коротке текстове повідомлення від учасника Акції або відповідь учаснику Акції.

Номер чеку – унікальне число, яке зазначене у чеку (під штрих-кодом) при купівлі акційної продукції учасником Акції та використовується для реєстрації в Акції.

Переможець - Учасник Акції, який за результатами Процедури визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочення Акції, був визначений Учасником Акції, який має право на отримання Заохочення Акції.

3. Участь в Акції

3.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, який є дієздатним, проживає на території України та ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – «Учасник» або «Учасники»).

Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) працівники та представники Виробника/Організатора/Виконавця/Технічного партнера Акції: ТОВ «СУМАТРА», ТОВ “Проктер енд Гембл Трейдінг Україна”, ТОВ “Розумні комунікації”, ТОВ “Старт-98”, ТОВ «Медіа Поверхня» та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

2) чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1) п.3.1. цих Правил, а також їх найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба);

3) Особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років.

3.2. Продукція, яка бере участь в Акції (далі за текстом - „Акційна продукція”):

- пральний порошок Ariel 3 кг;

- Ariel Active Gel (16, 23 або 32 капсули в упаковці);

- Lenor 750 мл або 1 л;

- Fairy 1 л, 480 мл, 720 мл або 750 мл;

- Fairy Platinum для посудомийних машин  (24, 27, 32, 36 або 45 таблеток в упаковці);

(далі за текстом – Акційна продукція), що реалізується у торгівельних точках мережі КОСМО.

3.3. Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, яка відповідає вимогам п. 3.1 даних Правил, необхідно:

а) придбати Акційну продукцію (будь-яку одиницю) в мережі магазинів “ КОСМО” протягом Строку проведення Акції, одним чеком, зберегти чек;

б) зареєструвати покупку Акційної продукції  для участі в Акції, а саме:

Реєстрація відбувається шляхом відправлення SMS-повідомлення у період з 09 вересня 2013 року до 06 жовтня 2013 року включно зі словом INDESIT та номером чеку (номер чеку, що знаходиться з лицьового боку чеку під штрих кодом, необхідно вказати через тире або пробіл) на спеціальний короткий номер 3930 (послуга доступна абонентам національних GSM-операторів - КИЇВСТАР, MTC, life:) ), наприклад: INDESIT 240-42-763482301.

Вартість SMS на номер 3930 для абонентів мережі «Київстар» становить 0,50 грн., ТОВ «Астеліт»( life:)) становить 0,59 грн., ПрАТ "МТС Україна" – 0,60 грн (тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ).

3.4. Кожна особа, яка вперше протягом Строку проведення Акції відправила номер чеку, отримає SMS-повідомлення з підтверждженням отримання Технічним партнером SMS-повідомлення з номером чеку.

3.4.1. Текст SMS-повідомлення: «Vash kod uspishno zareestrovano v aktsii "Vidpochyvaj, poky pracjujut' profesionaly". Detali za nomerom 0444922737 abo na saiti www.kosmo.ua».

3.5. У випадку, якщо надісланий номер чеку (SMS-повідомлення) або формат його написання є невірними, абоненти, що надіслали таке SMS-повідомлення до участі в Акції не допускаються, такі особи будуть проінформовані про помилку в надісланому номері із зазначенням причини такої помилки (помилка у форматі, невірний номер чеку) шляхом SMS-повідомлення у відповідь.

3.5.1. Текст SMS-повідомлення у відповідь на невірний номер чеку або неправильний формат надсилання: «Nepravilnij format zapiytu. Bud laska, dotrymujtes formatu, uvazhno vvedit' pravilnij zapyt. Info: 0444922737».

3.6. У випадку, якщо надісланий номер вже було зареєстровано раніше, абоненти, що надіслали таке SMS-повідомлення будуть проінформовані про це шляхом SMS-повідомлення у відповідь.

3.6.1. Текст SMS-повідомлення у відповідь на номер чеку, який вже було зареєстровано раніше: «Vy nadislaly kod, yakyi vzhe buv zareiestrovanyi v aktsiyi "Vidpochyvaj, poky pracjujut' profesionaly"   Detali za nomerom 0444922737».

3.7. Особа, яка бере участь в Акції, і яка придбала Акційну продукцію та зареєструвала покупку згідно п. 3.3 даних Правил Акції, протягом Строку проведення Акції, вказаного у п.1.5 цих Правил, та виконала всі умови даних Правил, визнається такою, що зареєстрована до участі в Акції та бере участь у процедурі визначення власників Заохочення Акції.

3.8. Учасники Акції, які будуть надсилати SMS-повідомлення після закінчення Акції у період з 07 жовтня 2013р. по 11 жовтня 2013р. будуть сповіщені про закінчення Акції за допомогою SMS-повідомлення.

3.8.1. Текст SMS-повідомлення: «Aktsiya "Vidpochyvaj, poky pracjujut' profesionaly" zakinchylas'. Diakuiemo za ychast'!».

3.9. Організатор/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за несвоєчасне надходження або ненадходження SMS-повідомлень з номерами чеків, що трапилось не з вини Організатора/Технічного партнера. Організатор та Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок яких SMS-повідомлення з  номерами чеків не надійшли або надійшли із запізненням, а також за неуважне поводження Учасників Акції з SMS-повідомленнями (випадкове видалення SMS-повідомлення, передачу чеку та/або номеру телефону іншій особі та ін.).

4. Заохочення Акції.

4.1. Рекламно-заохочувальний фонд Акції складає 88 заохочень по одному заохоченню на кожен магазин, згідно території проведення Акції – п.1.4. Правил).

4.1.1. Заохоченням Акції є пральна машина Indesit IWSD 71051 C ECO EU (надалі –Заохочення).

Характеристики та зовнішній вигляд Заохочення визначаються на розсуд Виконавця Акції та можуть відрізнятися від очікувань учасників Акції та від їхнього зображення у рекламно-інформаційних матеріалах.

4.1.2. Заохочення Акції включає в себе доставку такого Заохочення представниками Виконавця Акції до місця проживання Учасника Акції – переможця (або іншого місця, зазначеного таким Переможцем), а саме – доставку до дверей зазначеного Переможцем місця з підйомом на потрібний поверх.

4.2. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.

4.3. Відповідальність за нарахування та сплату всіх податків, пов`язаних з врученням Заохочення Учасникам, які мають право на їх отримання, несе Виконавець Акції.

5. Порядок визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочення Акції

5.1. Учасники, що мають право на отримання Заохочення Акції, будуть визначатись Технічним партнером Акції з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), устаткованого спеціальною комп’ютерною програмою, робота якої заснована на принципі випадкової вибірки 1 (одного) Учасника з кожного сегменту Учасників (у кожному магазині, згідно території проведення Акції – п.1.4. Правил, сегмент Учасників обирається виходячи із надісланих номерів чеків). У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції. Технічний партнер Акції несе повну відповідальність за належну роботу вищезазначеного обладнання/програми та об’єктивність визначення Переможців Акції.

5.2. Учасники Акції, що мають право на Заохочення Акції, визначаються 07.10.2013 року, згідно п.5.1. цих Правил, серед всіх належно зареєстрованих Учасників Акції у відповідних магазинах, згідно місця проведення Акції.

5.3. Учасники Акції, які за результатами Процедури визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочення Акції, визначені як Переможці Акції, будуть сповіщені про це за допомогою SMS-повідомлення.

5.3.1. Текст SMS-повідомлення: «Vitaiemo! Vy vyhraly  pral'nu mashynu Indesit! Chekaite na dzvinok orhanizatora protiahom tyzhnia. Detali za nomerom 044 253 08 91 abo na saiti www.kosmo.ua».

5.4. Результати процедури Визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають. Технічний партнер Акції  гарантує об'єктивність проведення процедури визначення Учасників, які мають право на отримання Заохочень Акції.

5.5. Відповідний Учасник може стати власником лише одного Заохочення, незалежно від кількості покупок і реєстрацій під час Строку проведення Акції.

5.6. Грошовий еквівалент Заохочення  Акції не виплачується. 

6. Порядок і термін отримання Заохочень

6.1. З моменту отримання Заохочення Учасником Акції, що має право на отримання Заохочення, як переможець Акції, Організатор/ Виконавець/ Технічний партнер не несуть відповідальності за подальше використання Заохочення, а також за неможливість скористатися ним.

6.2.  У випадку письмової відмови від Заохочення з боку Учасника Акції, що має право на отримання Заохочення, Виконавець за своїм розсудом визначає спосіб розпорядження Заохоченням.

6.3. Для отримання одного Заохочення Переможець, який отримав право на отримання такого Заохочення, протягом 2 (двох) тижнів з моменту визначення його Переможцем, зобов’язаний надати Організатору або Виконавцю наступні документи: надати копію власного паспорта (1-ї, 2-ї, 3-ї сторінок, а також сторінок з дійсною адресою прописки або реєстрації), копію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, оригінал або копію чека на покупку Акційної продукції, а також укласти угоду з Виконавцем у формі, визначеній Виконавцем (угода, Акт приймання-передачі, розписка тощо). Така угода обумовлює строки та умови отримання Заохочення та підписується після проведення відповідного визначення Переможця Акції. Умови зазначеної угоди визначаються Виконавцем. Організатор або Виконавець може вимагати надання інших необхідних документів такого Переможця, не зазначених у цьому пункті.

6.4. Ненадання/неповне надання всіх, передбачених п.6.3. Правил, документів для підписання угоди, зазначеної в п.6.3. Правил, Переможцем, а також невиконання всіх передбачених цими Правилами дій та умов позбавляє Переможця права на одержання Заохочення. При цьому, Переможець вважається таким, який відмовився від отримання Заохочення, та не має права на одержання від Організатора або Виконавця будь-якої компенсації.

6.5. Організатор/ Виконавець не несе жодної відповідальності за неотримання Учасником Акції Заохочення Акції з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасного виконання) своїх обов'язків Учасником Акції, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.

6.6. Заохочення Акції, яке залишилося невитребуваним у зв'язку з тим, що відповідний Переможець не виконав умови цих Правил (не надав документи, зазначив неповні дані, тощо) використовуються на розсуд Виконавця.

6.7. Організатор/Виконавець підтверджує, що дані Учасників Акції, отримані в ході проведення Акції, можуть будуть використані виключно на умовах, визначених цими Правилами.

6.8. Передача права на отримання Заохочення Акції третій особі не допускається.

6.9. Правилами Акції не передбачено зберігання невитребуваного Заохочення Акції.

6.10 Організатор/Виконавець має право:

- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/ неналежним чином виконала всі умови участі в акції, зазначені в цих Правилах;

- відмовити у видачі Заохочення Акції Переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання Заохочення Акції, згідно цих Правил.

6.11. Організатор/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, за роботу Інтернет-сайту, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку.

6.12. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.

6.13. Організатор не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочення Акції. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцем Акції і прав на одержання Заохочення Акції. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.14. Номери чеків Учасників, які мають право на отримання Заохочення, буде опубліковано на сайті:  www.КОСМО.com.ua не пізніше 11 жовтня 2013 року.

7. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

7.1. Інформування щодо даних Правил та умов проведення Акції здійснюється за допомогою розміщення на Інтернет-сайті:  www.КОСМО.com.ua.

7.2. Зміна та доповнення правил та умов Акції можлива у випадку їх затвердження Організатором Акції та розміщення на Інтернет-сайті www.КОСМО.com.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

8. Додаткові умови/ інші положення

8.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/ Виконавця/ Технічного партнера Акції будь-якої компенсації.

8.2. Для отримання Заохочення Акції Учасник Акції має надати Організатору/Виконавцю інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену цими Правилами. Фактом участі в цій Акції Учасник Акції підтверджує достовірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

8.3. Переможець Акції зобов’язаний підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням Заохочення Акції.

8.4. Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на номер телефону, використаний Учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організаторомом та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і можуть використовуватися без  згоди Учасників Акції та будь-якого відшкодування. Учасник Акції, що став переможцем та отримує Заохочення Акції, погоджується фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманого ним Заохочення Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору.

8.5. Кожний Учасник Акції своєю участю в Акції підтверджує, що він надає свою згоду Організатору/ Виконавцю на збір, обробку, розповсюдження та/або передачу власних персональних даних, зазначених в п.8.4. цих Правил,  на умовах, передбачених Законом України “Про захист персональних даних”.

8.6. Організатор/Виконавець/Технічний партнер не несе відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником Акції неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.

8.7. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

8.8. Учасник Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, не можуть передавати своє право отримати такий подарунок третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.

8.9. Заохочення Акції може бути отримане Учасником Акції, який здобув право на отримання такого заохочення, тільки за умови виконання всіх, без виключення, вимог цих Правил.

8.10. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.

8.11. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

ДИВ. СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ