ПОШУК ПО САЙТУ
Космо

Акції та конкурси в магазинах "КОСМО":

Купляйте порошки ТМ Ariel, Tide, Gala або Dreft - і вигравайте техніку від ТМ Braun!
01.07.2011 – 31.08.2011 / Вся Україна
Категорія: Конкурси

Procter

З 1 липня по 31 серпня 2011 року включно завітайте до "КОСМО" в усіх регіонах України, щоб придбати на 1 чек будь-яку продукцію торгових марок Ariel, Tide, Gala, Dreft на суму від 85 грн – адже разом із ними Ви зможете взяти для себе з полиці магазину також і чудовий концентрат для білизни ТМ Lenor місткістю 1 л або 750 мл за символічною ціною 1 коп.

Крім того, Ви маєте можливість відправити коротке повідомлення (sms) на номер 3200 з кодом картки лояльності "КОСМО", щоб взяти участь у розіграші одного зі 125 призів від ТМ Braun, що розіграватимуться протягом липня та серпня 2011 р.

Увага: акція проводиться в усіх магазинах мережі "КОСМО", допоки в них наявний акційний товар. Знижки дисконтних програм "КОСМО" та купонів на даний акційний товар не поширюються.

Офіційні правила акції дивіться нижче.

---

Офіційні Правила та Умови Рекламної Акції «Купуй будь-який пральний порошок Ariel, Tide, Gala, Dreft на суму 85 грн. та отримай можливість стати власником однієї із 125 одиниць побутової техніки Braun»

(надалі – «Правила» та «Акція»)

1. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції, територія і строк (термін) проведення Акції

1.1. Замовником Акції є ТОВ «СУМАТРА-ЛТД», (надалі – «Замовник Акції» в особі Директора Пазія Віталія Івановича, Код ЕДРПОУ 21591206.

1.2. Виконавцем Акції є ТОВ «Розумні комунікації» (надалі – «Виконавець Акції»), в особі Директора Лагути Ярослава Миколайовича, Код ЕДРПОУ 34528625.

1.3. Технічну підтримку Акції проводить ТОВ «Старт-98» (надалі – «Технічний партнер Акції»), в особі Директора Кісельова Андрія Анатолійовича, Код ЄДРПОУ 25640226.

1.4. Акція проводиться в мережі магазинів КОСМО по всій території України. Інформація щодо адрес торгових точок мережі «КОСМО» на сайті www.kosmo.ua або за телефон сервісної підтримки: 0 800 308 808, у будні з 10:00 до 18:00.

Всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів у межах України є безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно з тарифами оператора зв’язку. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 протягом Періоду проведення Акції.

1.5. Акція проводиться з 01.07.2011р. по 31.08.2011р. (включно) (надалі – „Строк проведення Акції” або „Тривалість Акції”).

1.6. До участі в Акції приймаються номери клубних карток мережі магазинів КОСМО, що відправлені протягом Акційного періоду не пізніше 23 години 59 хвилини 31 серпня 2011 року включно. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за несвоєчасне надходження або ненадходження SMS- повідомлень з номерами клубних карток мережі магазинів КОСМО, що трапилось не з вини Замовника/Виконавця.

2. Терміни

2.1. В даних Правилах терміни використовуються у наступних значеннях:

Учасник Акції – фізична особа, що відповідає вимогам п.3.1, виконала всі вимоги даних Правил Акції, та ідентифікується по номеру мобільного телефону.

SMS - коротке текстове повідомлення від відправника або відповідь учаснику Акції.

Номер клубної картки мережі магазинів КОСМО – унікальне число, яке знаходиться на клубних картках мережі магазинів КОСМО та яке використовується для реєстрації в Акції.

3. Участь в Акції

3.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, та який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – «Учасник» або «Учасники»).

Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) працівники та представники Замовника/Виробника/Виконавця/Технічного партнера Акції, та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

2) чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1) п.3.1. цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба);

3) Особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років.

3.2. Продукція, яка бере участь в Акції (далі за текстом - „Акційна продукція”):

будь-який пральний порошок Ariel, Tide, Gala, Dreft.

3.3. Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, що відповідає вимогам п. 3.1 даних Правил, необхідно:

а) придбати Акційну продукцію в мережі магазинів “КОСМО” на суму 85 грн. в Акційний період, одним чеком;

б) зареєструвати покупку Акційної продукції для участі в Акції.

Реєстрація відбувається шляхом відправлення SMS-повідомлення у період з 01.07.2011 року по 31.08.2011 року включно з номером клубної картки мережі магазинів «КОСМО» на спеціальний короткий номер 3200 протягом періоду проведення Акції (послуга доступна абонентам всіх національних GSM-операторів). Вартість відправлення одного SMS дорівнює стандартній вартості згідно тарифних планів операторів. Для абонентів мережі «Київстар» та life :) вартість становить 0,39 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Номер клубної картки мережі магазинів “КОСМО” знаходиться на зворотній стороні картки та містить від 5 або 12 цифр.

3.4. Кожна особа, яка вперше протягом періоду Акції відправила номер своєї клубної картки, отримає SMS-повідомлення з підтвердженням отримання Технічним партнером SMS-повідомлення з номером картки.

3.4.1. Текст SMS-повідомлення: Vitaiemo Vas v aktsii. Bil’she tovariv Ariel, Tide, Gala, Dreft – bil’she shansiv otrymaty podarunky! Detali za nomerom 0 800 308 808 abo na saiti www.kosmo.ua.

3.5. У випадку, якщо надісланий номер вже було зареєстровано раніше, абоненти, що надіслали таке SMS-повідомлення будуть проінформовані про це шляхом SMS-повідомлення у відповідь.

3.5.1. Текст SMS-повідомлення у відповідь на номер картки, який вже було зареєстровано раніше: Vy nadislaly nomer kartky, yakyi vzhe buv zareiestrovanyi. Vy pryimaiete uchast’ u rozihrashi podarunkiv. Detali za nomerom 0 800 308 808 abo na www.kosmo.ua.

3.6. У випадку, якщо надісланий номер або формат його написання є невірними, абоненти, що надіслали таке SMS-повідомлення до участі в Акції не допускаються, такі особи будуть проінформовані про помилку в надісланому номері із зазначенням причини такої помилки (помилка у форматі, невірний номер картки) шляхом SMS-повідомлення у відповідь.

3.6.1. Текст SMS-повідомлення у відповідь на невірний формат повідомлення та/або невірний номер картки: Vy nadislaly nevirnyi nomer kartky. Perevirte pravyl’nist’ napysannia. Pryklad: 704139. Detali za nomerom 0 800 308 808 abo na www.kosmo.ua

3.7. Особа, яка бере участь в Акції, і яка придбала Акційну продукцію та зареєструвала покупку згідно п. 3.3 даних Правил Акції за період вказаний у п.1.4., та виконала всі умови даних Правил, визнається такою, що зареєстрована до участі в Акції та приймає участь у процедурі визначення власників Заохочень Акції.

3.8. Учасники Акції, які будуть надсилати SMS-повідомлення після закінчення акції у період 1 по 5 вересня 2011р. будуть сповіщені про закінчення Акції за допомогою SMS-повідомлення.

3.8.1. Текст SMS-повідомлення: Shanovnyi uchasnyk! Aktsiia zakinchylas’. Diakuiemo za ychast’!

3.9. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за несвоєчасне надходження або ненадходження номерів клубних карток мережі магазинів “КОСМО”, що трапилось не з вини Замовника/Виконавця/Технічного партнера. Замовник, Виконавець та Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок яких відправлення номерів клубних карток “КОСМО”, не надійшли або надійшли із запізненням, а також за неуважне поводження (випадкове видалення, передачу іншій особі).

3.10. Учасник Акції зобов’язаний зберігати товарний чек, із зафіксованим у ньому фактом купівлі Акційної продукції та часом такої купівлі, до проведення визначення Переможців Акції на умовах, зазначених в цих Правилах.

4. Заохочення Акції.

4.1. Рекламно-заохочувальний фонд Акції складає

4.1.1. Спеціальні Заохочення - можливість придбання Lenor 750 мл або 1л за спеціальною ціною 0,01 грн. з ПДВ, за умови придбання Акційної продукції одним чеком. Кількість Спеціальних Заохочень може бути обмежена складськими запасами магазину в якому зроблено Акційну покупку.

4.1.2. Заохочення 1 – соковижималки Braun, загальна кількість Заохочень 1– 75 (сімдесят п’ять) шт.

4.1.3. Заохочення 2 – блендери Braun, загальна кількість Заохочень 2 – 50 (п’тдесят) шт.

Разом надалі Заохочення.

4.2. Заохочення обміну та поверненню не підлягають.

4.3. Відповідальність за нарахування та сплату всіх податків, пов`язаних з врученням Заохочень учасникам, які мають право на їх отримання, несе Виконавець Акції.

5. Порядок визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочень Акції

5.1. Учасники, що мають право на отримання Заохочень Акції будуть визначатись Виконавцем та Технічним партнером Акції з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), устаткованого спеціальною комп’ютерною програмою, робота якої заснована на принципі випадкової вибірки кожного 35 (тридцять п’ятого) Учасника, що виконав усі умови участі в Акції, зазначені в п. 3.3. Правил. У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції.

5.2. Учасники Акції, що мають право на Заохочення Акції визначаються на умовах п.5.1. серед всіх належно зареєстрованих Учасників Акції, у наступному порядку:

5.2.1. за період з 01.07.2011 р. по 30.07.2011 р., визначаються 35 Учасників Акції, які отримують Заохочення 1, та 25 Учасників Акції, які отримують Заохочення 2.

5.2.2. за період з 01.08.2011 р. по 31.08.2011 р., визначаються 40 Учасників Акції, які отримують Заохочення 1, та 25 Учасників Акції, які отримують Заохочення 2.

5.3. Після обрання 125 Учасників Акції, які матимуть право на отримання Заохочень Акції, на умовах, визначених в п. 5.1. та 5.2. Правил, здійснюється подальше визначення 10 (десяти) додаткових претендентів на Заохочення Акції, на умовах, зазначених в п. 5.1. Правил.

5.4. Учасники Акції, які за результатами Процедури визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочень Акції визначені як Учасники Акції, що мають право на Заохочення, будуть сповіщені про це за допомогою SMS-повідомлення.

5.4.1. Учасникам Акції, які матимуть право на отримання Заохочення 1 буде надіслано SMS-повідомлення наступного змісту: Vitaiemo! Vy vyhraly sokovyzhymalku! Chekaite na dzvinok orhanizatora protiahom tyzhnia. Detali za nomerom 0 800 308 808 abo na www.kosmo.ua.

5.4.2. Учасникам Акції, які матимуть право на отримання Заохочення 2 буде надіслано SMS-повідомлення наступного змісту: Vitaiemo! Vy vyhraly blender! Chekaite na dzvinok orhanizatora protiahom tyzhnia. Detali za nomerom 0 800 308 808 abo na www.kosmo.ua.

5.5. Номери клубних карток мережі магазинів “КОСМО”, учасників, що мають право на отримання Заохочень 1 або Заохочень 2, буде опубліковано на сайті www.kosmo.ua не пізніше 08.08.2011 р. та 07.09.11 р. 2011 року відповідно періодам зазначеним в п. 5.2.1 та 5.2.2.

5.6. Результати процедур Визначення Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають. Замовник/Технічний партнер Акції гарантують об'єктивність проведення процедур визначення учасників, які мають право на отримання Заохочень Акції.

5.7. Відповідний Учасник може стати власником лише одного Заохочення, незалежно від кількості покупок і реєстрацій під час Строку проведення Акції. Під час проведення визначення Учасників Акції, на умовах, визначених в п.5.1. Правил, в період, вказаний в п.5.2.1 або п.5.2.2. Правил, спочатку здійснюється визначення Учасників, які отримують Заохочення 1, у кількості визначеній в п.5.2.1 або п.5.2.2. Правил, відповідно, а потім, після закінчення визначеної кількості Заохочень 1, здійснюється визначення Учасників Акції, які отримують Заохочення 2, у кількості, визначеній в п.5.2.1 або п.5.2.2. Правил, відповідно.

5.8. Грошові еквіваленти Заохочень 1, Заохочень 2/Спеціальних Заохочень Акції не виплачуються. Зовнішній вигляд Заохочень 1, Заохочень 2/Спеціальних Заохочень Акції може відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах та не відповідати сподіванням Учасників.

5.9. Протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дати проведення визначення Визначення Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції Виконавець Акції телефонує Учасникам Акції, що мають право на отримання Заохочень за номерами телефонів, з яких було відправлено SMS-повідомлення Учасниками Акції зазначили в Анкетах, а також просить надати документи та дані, необхідні для оформлення отримання Заохочення Акції, а саме підтвердження здійснення покупки Акційної продукції (пред’явлення оригіналу чеку на придбання Акційної продукції) та адреса за якаю буде відправлено здійснено відправлення Заохочення.

5.10. При проведенні визначення Визначення Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції складається протокол. В даному протоколі окрім 125 (ста двадцяти п’яти) Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції, також зазначаються 10 (десять) додаткових претендентів на Заохочення Акції, визначених на умовах п.5.1. цих Правил, на випадок, якщо хтось із обраних Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції втратить право на отримання Заохочення із будь-яких причин, зазначених у цих Правилах, на умовах, зазначених в п.5.1. цих Правил.

5.11 Учасники, котрі були визначені у встановленому цими Правилами порядку Учасниками Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції, але з причини несправності роботи мобільного телефону або з інших причин, незалежних від Замовника/Виконавця Акції та/або залучених ним осіб, не можуть бути повідомленні про умови отримання Заохочення Акції до строку, зазначеного в п.5.9. цих Правил, з моменту визначення Учасників Акції, що мають право на отримання Заохочень Акції, автоматично позбуваються права отримати таке Заохочення Акції. В такому випадку, таке Заохочення Акції може отримати Учасник Акції, визначений додатковим претендентом на Заохочення Акції, згідно п. 5.3. Правил (за умови виконання ними цих Правил). Також позбувається права на отримання Заохочення Переможець, який не пред’явить оригінал чеку, що підтверджує придбання Акційної продукції.

6. Порядок і термін отримання Заохочень

6.1. З моменту отримання Заохочення 1 або Заохочення 2 Учасником Акції, що має право на отримання Заохочення 1 або Заохочення 2, як власник Заохочення 1 або Заохочення 2, відповідно, Замовник/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за подальше використання Заохочення 1 або Заохочення 2, а також за неможливість скористатися ним.

6.2. У випадку письмової відмови від Заохочення1 або Заохочення 2 з боку Учасника Акції, що має право на отримання Заохочення 1 або Заохочення 2, відповідно, Замовник за своїм розсудом визначає спосіб розпорядження таким Заохоченням 1 або Заохоченням 2.

6.3. Учасник Акції, що має право на отримання Заохочення 1 або Заохочення 2, протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту отримання SMS-повідомлення, зазначеного у п. 5.3.1 Правил, зобов’язаний надати наступні документи (на електронну адресу i-c@i-c.kiev.ua або факсом за телефоном +380442530891):

– копію паспорта (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де й яким органом видано паспорт, сторінку з пропискою (реєстрацією));

– копію довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера.

6.3.1. Факт не надсилання хоча б одного із вказаних документів протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів означає втрату Учасником права на отримання відповідного Заохочення 1 або Заохочення 2.

6.3.2. Заохочення 1 або Заохочення 2 вручається учаснику Акції за допомогою поштової служби доставки з повідомленням.

7. Обмеження

7.1. Відповідальність Замовника/Виконавця/Технічного партнера Акції не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у даних Правилах.

7.2. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, збої у мережах мобільних та Інтернет операторів, електромережах, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця Акції обставин.

7.3. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності за неможливість отримати Заохочення учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Замовника/Виконавця/Технічного партнера Акції, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Учасниками Акції були вказані невірно та/або нерозбірливо, або змінено тощо, так само як і у випадку неотримання від осіб, визнаних Власниками Заохочень Акції, копій документів, вказаних в п.6.3. даних Правил, або неотримання Заохочень було зумовлено помилками поштової служби,. При цьому такі власники Заохочень Акції не мають права на одержання від Замовника/Виконавців/Технічного партнера Акції будь-якої компенсації.

7.4. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть відповідальності стосовно подальшого використання отриманих учасниками Акції Заохочень.

7.5. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не вступає в будь-які суперечки, стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Власниками Заохочень Акції і прав на їх отримання Заохочень. Замовник Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. Рішення Замовника/Виконавця/Технічного партнера Акції щодо визначення власників Заохочень є остаточними і не підлягають оскарженню.

7.6. Замовник/Виконавець Акції має право відмовити відповідному Учаснику у видачі Заохочення, якщо у Замовника/Виконавця/Технічного партнера виникнуть сумніви щодо добросовісності участі в акції такого Учасника. Таке рішення Замовника/Виконавця/Технічний партнера є остаточним і оскарженню не підлягає.

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

8.1. Інформування щодо даних Правил та умов проведення Акції здійснюється за допомогою розміщення на Інтернет-сайті www.kosmo.ua.

8.2. Зміна та доповнення правил та умов Акції можлива у випадку їх затвердження Замовником Акції та розміщення на Інтернет-сайті www.kosmo.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

9. Надання інформації

9.1. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції гарантують, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, вони будуть дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканості особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

9.2. Беручи участь у Акції, кожен Учасник/Власник Заохочення Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Замовником/Виконавцями Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на отримання учасником Акції SMS-повідомлень про інші акції Замовника; безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Замовником/Виконавцем Акції та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10. Інші положення

10.1. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

10.2. Інформація, надіслана Учасниками Акції, переходить у власність Замовника Акції і не повертається Учасникам Акції. Учасник Акції, беручи участь у Акції, тим самим надає згоду на це.

10.3. Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і повну згоду з ними надіславши SMS-повідомлення на короткий номер 3200 відповідно до цих Правил. Порушення Учасником Акції цих Правил Акції або відмова Учасника Акції від виконання цих Правил, надання недостовірної інформації автоматично позбавляє його права на одержання Заохочення.

Бажаєш отримувати акції та новини першим? Просто залиш свій email тут:

220x220

garnier_220x220

maybelline_220x220